logo

Mgr. Radka Drobná

akreditovaný poradce pro výživu

lektor

Radka Drobná, poradce pro výživu, jídelníček, strava

VÝŽIVOVÉ PORADENSTVÍ

Strava má být naším přítelem. Výživové poradenství lze využít nejen pro redukci hmotnosti, hubnutí, ale také  pro navýšení váhy, svalové hmoty, odstranění únavy, při zažívacích potížích či pro vytvarování postavy. Péče o zdraví a vhodně sestavený jídelníček je hodnotnou investicí.

🍥

Pomohu Vám upravit stravovací návyky tak, aby zapadly do Vašeho denního režimu. Naučíte se sestavit vyvážený jídelníček z běžně dostupných surovin. Podíváme se na potraviny, jejich etikety, nákup a přípravu. Předám Vám recepty, tipy. Budu Vám oporou a rádcem. Společně to zvládneme.
S láskou k jídlu, s úctou k sobě.
🍥
Jak probíhá spolupráce se mnou?
Nejprve provedeme ANALÝZU TĚLA pomocí bioimpedančního měření na přístroji Tanita. Zjistíme údaje o tělesných proporcích (množství vody, tuku a svalové hmoty v těle, viscerální tuk, metabolický věk). Rozebereme Váš dosavadní jídelníček a stravovací návyky. Toto měření je nezávazné, teprve po něm se můžete rozhodnout pro spolupráci se mnou. Následně vybereme vhodný výživový program.

VÝŽIVOVÉ PROGRAMY

INDIVIDUÁLNÍ PORADENSTVÍ S OSOBNÍMI KONZULTACEMI
START PROGRAM: Výživové poradenství v délce 3 měsíců s osobními konzultacemi, které je možné vést i dálku přes platformy (zoom, google meet, messenger, telefon). Během jednotlivých konzultací postupně upravíme stravovací návyky vzhledem k Vašemu vytížení. Naučíte se orientovat v potravinách, abyste si sami mohli sestavit vyvážený a chutný jídelníček z běžných surovin pro odstranění únavy či redukci hmotnosti. Získáte přehled o živinách, porcích, úpravě jídla.  Součástí je měření na bioimpedanční váze, edukační materiály, recepty. Po celou dobu máte moji podporu, osobní přístup, komunikaci on-line, servis.
FIT PROGRAM: Výživové poradenství  v rozsahu 4 osobních konzultací, který je vhodný jako udržovací po START programu NEBO pro úpravu stravovacího režimu, pro odstranění únavy a zlepšení kondice. Součástí je měření na bioimpedanční váze.

🍥

Podívejte se na některé proměny klientů, kteří souhlasili se zveřejněním fotografií.
SKUPINOVÉ KURZY S OSOBNÍMI KONZULTACEMI
Výživové poradenství v délce 10 konzultací (1 x týdně) v malých skupinkách, kde získáte podporu ostatních. V průběhu celého kurzu si postupně osvojíte správné stravovací návyky a změníte nevhodné postoje k jídlu. Naučíte se orientovat v potravinách, získáte informace o živinách, a zvládnete si sami sestavit vyvážený jídelníček z dostupných surovin. Změny se uskutečňují pomalu a v konečném efektu zvýší kvalitu Vašeho života. V každé lekci dostanete názornou edukaci.  Nastavíme pohybovou aktivitu dle Vašich schopností. Součástí je měření na bioimpedanční váze. 
NENÍ VYPSANÝ NOVÝ TERMÍN:

🍥 Skupinový kurz zdravého hubnutí a jídelníčku

Termín: není vypsán  (každý čtvrtek od 16,00 hodin do 17,30 hodin (v případě absence v některé lekci řešíme individuálně).
Místo konání: Skřivany (u Nového Bydžova)
Při první schůzce provedeme vážení, měření, analýzu těla. Postupně během kurzu budeme upravovat stravovací návyky, zjistíme dosavadní chyby ve stravování, nastavíme režim dne podle individuálních potřeb, složení jídelníčku podle zásad zdravého stravování, seznámím Vás s etiketami, nákupem vhodných potravin (a běžně dostupných). Předám tipy, recepty, rady. V příznivém počasí se občas vydáme i na krátkou pohybovou aktivitu (nejčastěji chodíme – podle možností klientů).
Budu vám oporou i on-line přes messenger, telefon apod. dle potřeby během celého kurzu. Z minulých skupinových kurzů mám zkušenost, že se klientky mezi sebou motivovaly, pomáhaly si (v kurzu byly samé ženy, ale případným mužům v kurzu se nebráníme). A byla vždy příjemná atmosféra. Neslibuji žádné zázraky či výrazné hubnutí mávnutím proutku, neprodávám žádné hubnoucí koktejly. Ale seznámím Vás se základy správného stravování, s racionální stravou a naučím Vás novým návykům, které lze aplikovat v běžném životě.
Cena: 5.200,- Kč převodem z účtu (pokud upřednostňujete platbu v hotovosti, kontaktujte mne).
V případě, že po první schůzce zjistíte, že Vám osnova kurzu nevyhovuje, peníze se vrací v celé částce. V případě nemoci potvrzené neschopenkou, která trvá 5 lekcí za sebou se vrací částka 2.000,- Kč. Kurzovné se nevrací, pokud se rozhodnete kurz dále nenavštěvovat bez písemného udání důvodu.
Těším se na setkání s Vámi.
ODKAZ na přihlášku   (přihláška není v tuto dobu aktuální)
80560949_3873762589304314_8719814660729077760_n
Jestliže si chcete upravit svůj jídelníček z pohodlí domova bez osobních konzultací, mám pro Vás řešení. Vyberte si z nabídky on-line kurzů nebo konzultace:

🍥

JÍDELNÍČEK Z GAUČE – on-line kurz s podporou a BONUSY
1měsíční  kurz je určen zvláště ženám, které si chtějí upravit svoje stravovací návyky, zlepšit vitalitu a konečně udělat i něco pro sebe, a to z pohodlí domova bez osobních konzultací (je možné si je doobjednat).  Každý třetí den se Vám otevře jedna kapitola s podrobnými informacemi a zvukovými nahrávkami o živinách, skladbě jídel, etiketách a mnoho dalšího. Ke kapitolám se lze vracet. S podporou ve fb skupině a BONUSY navíc.
jídelníček z obýváku
NASTARTUJ SE JÍDLEM e-mailový minikurz
7denní minikurz je určen všem, které si chtějí upravit svoje stravovací návyky nebo je restartovat. Po dobu 7 dnů Vám do pošty přijdou e-maily s doporučením pro daný den a s jednoduchým receptem. Můžete tak začít upravovat svůj jídelníček po malých krůčcích.
snídaně
VÁŠ JÍDELNÍČEK on-line konzultace
30 minutová konzultace pro zhodnocení Vašeho dosavadního jídelníčku, návrh na úpravu, změnu stravovacích návyků, abyste se cítili lépe. Pro komunikaci potřebujete jednu z těchto aplikací: Messenger, ZOOM, Google Meet (počítač s kamerou).
nechte si poradit
Chcete formulář pro kontrolu Vašeho dosavadního stravovacího režimu? Pošlu Vám ho.
Chci formulář ZDARMA pro zápis svého jídelníčku