Zdravé hubnutí, vyvážený jídelníček bez diety

Poskytuji výživové poradenství s osobním přístupem. Výživové poradenství nemusíte využít pouze pro hubnutí, ale je vhodné i pro získání přehledu při běžné úpravě stravy tak, abyste se cítili lépe, zmírnili únavu, pečovali o svoje zdraví. Naučíte se stravovacím návykům a orientovat v potravinách, živinách. Povedu Vás krok za krokem k dosažení vhodně nastaveného cíle, naučím Vás sestavit si vyvážený jídelníček bez diet a koktejlů z běžně dostupných potravin. Pomohu Vám se změnou ve vztahu k jídlu, budu vám oporou a rádcem. Společně to zvládneme.
V nabídce najdete individuální programy výživového poradenství,  můžeme je absolvovat i na dálku (pře zoom, google meet apod.). Během roku vypisuji skupinové kurzy zdravé výživy a hubnutí podle metodiky STOB. Organizuji víkendové pobyty o jídle, semináře, workshopy. Připravila jsem pro Vás také on-line kurz Hubneme z obýváku bez osobních konzultací z pohodlí Vašeho domova.
Nejčastější oblast mého působení je Královéhradecký kraj.  Klienti dojíždí z města Nový Bydžov, Chlumec nad Cidlinou, Dvůr Králové, Nová Paka, Jičín, Hořice, Lázně Bělohrad, Hradec Králové, Městec Králové, Vrchlabí, Hostinné, Trutnov. V současné době není dálka překážkou, konzultace lze provést on-line. Najdete mne také na facebooku.
Jaký je postup spolupráce se mnou?
Nejprve provedeme Analýzu těla pomocí bioimpedančního měření na přístroji Tanita. Zjistíme údaje o tělesných proporcích (množství vody, tuku a svalové hmoty v těle, viscerální tuk, metabolický věk). Zkontrolujeme dosavadní jídelníček a pohovoříme o Vašich cílech, možnostech. Toto měření je nezávazné, teprve po něm se můžete rozhodnout, zda vstoupit do poradenství se mnou či nikoliv.
radka s kamoskou
Individuální poradenství ve výživě
poradenstvi ikona
Skupinový kurz zdravé výživy a hubnutí
váha png
HUBNEME Z OBÝVÁKU online kurz
online 2