Zdravé hubnutí, jídelníček bez diety

Poskytuji výživové poradenství s osobním přístupem. Poradenství lze využít  pro hubnutí, ale i pro získání přehledu ohledně úpravy stravy tak, abyste se cítili lépe, zmírnili únavu, pečovali o svoje zdraví. Naučíte se orientovat v potravinách, etiketách, nákupu, zvládnete si sestavit vyvážený jídelníček z běžně dostupných potravin. Pomohu Vám se změnou ve vztahu k jídlu, budu vám oporou a rádcem. Společně to zvládneme.
Jak probíhá spolupráce se mnou?
Nejprve provedeme Analýzu těla pomocí bioimpedančního měření na přístroji Tanita. Zjistíme údaje o tělesných proporcích (množství vody, tuku a svalové hmoty v těle, viscerální tuk, metabolický věk). Zkontrolujeme dosavadní jídelníček a pohovoříme o Vašich stravovacích návycích. Toto měření je nezávazné, teprve po něm se můžete rozhodnout pro spolupráci se mnou.

Možnosti spolupráce. Výživové programy.

INDIVIDUÁLNÍ PORADENSTVÍ S OSOBNÍMI KONZULTACEMI
START PROGRAM: Výživové poradenství v délce 3 měsíců s osobními konzultacemi, které je možné vést i dálku přes platformy (zoom, google meet, massanger, telefon). Během jednotlivých konzultací postupně upravíme stravovací návyky vzhledem k Vašemu vytížení. Naučíte se orientovat v potravinách, abyste si sami mohli sestavit vyvážený a chutný jídelníček z běžných surovin pro odstranění únavy či redukci hmotnosti. Získáte přehled o živinách, porcích, úpravě jídla.  Součástí je měření na bioimpedanční váze, edukační materiály, recepty. Po celou dobu máte moji podporu, osobní přístup, komunikaci online, servis.

 

FIT PROGRAM: Program v rozsahu 5 konzultací, který je vhodný jako udržovací po START programu nebo pro lehkou úpravu stravovacího režimu, pro odstranění únavy a zlepšení kondice. Součástí je měření na bioimpedanční váze.
-23
JÍDELNÍČEK Z OBÝVÁKU – KURZ BEZ OSOBNÍCH KONZULTACÍ
ON-LINE
Kurz je určen zvláště ženám nad 40 let, které si chtějí upravit svoje stravovací návyky, zlepšit vitalitu a konečně udělat i něco pro sebe, a to z pohodlí domova bez osobních konzultací.
čtverec
SKUPINOVÉ PORADENSTVÍ S OSOBNÍMI KONZULTACEMI
Výživové poradenství v délce 10 konzultací (1 x týdně) v malých skupinkách, kde získáte podporu ostatních. V průběhu celého kurzu si postupně osvojíte správné stravovací návyky a změníte nevhodné postoje k jídlu. Naučíte se orientovat v potravinách, získáte informace o živinách, a zvládnete si sami sestavit vyvážený jídelníček z dostupných surovin. Změny se uskutečňují pomalu a v konečném efektu zvýší kvalitu Vašeho života. V každé lekci dostanete názornou edukaci.  Nastavíme pohybovou aktivitu dle Vašich schopností. Součástí je měření na bioimpedanční váze. 
V současné době není skupinový kurz vypsán, můžete mi zanechat zprávu a já Vás budu kontaktovat, až bude stanoven termín kurzu.
80560949_3873762589304314_8719814660729077760_n
Nejčastější oblast mého působení je Královéhradecký kraj.  Klienti dojíždí z města Nový Bydžov, Chlumec nad Cidlinou, Dvůr Králové, Nová Paka, Jičín, Hořice, Lázně Bělohrad, Hradec Králové, Městec Králové, Vrchlabí, Hostinné, Trutnov. V současné době není dálka překážkou, konzultace lze provést on-line.

Chci formulář ZDARMA pro zápis svého jídelníčku