ÚPRAVA JÍDELNÍČKU S INDIVIDUÁLNÍM PŘÍSTUPEM

  • Poskytuji výživové poradenství s osobním přístupem. Poradenství lze využít  pro rdukci nebo navýšení hmotnosti, ale i pro získání přehledu ohledně úpravy stravy tak, abyste se cítili lépe, zmírnili únavu, pečovali o svoje zdraví. Naučíte se orientovat v potravinách, etiketách, nákupu, zvládnete si sestavit vyvážený jídelníček z běžně dostupných potravin. Pomohu Vám se změnou ve vztahu k jídlu, budu vám oporou a rádcem. Společně to zvládneme.
Jak probíhá spolupráce se mnou?
  • Nejprve provedeme ANALÝZU TĚLA pomocí bioimpedančního měření na přístroji Tanita. Zjistíme údaje o tělesných proporcích (množství vody, tuku a svalové hmoty v těle, viscerální tuk, metabolický věk). Zkontrolujeme dosavadní jídelníček a pohovoříme o Vašich stravovacích návycích. Toto měření je nezávazné, teprve po něm se můžete rozhodnout pro spolupráci se mnou. Následně vybereme vhodný výživový program.

Výživové programy

INDIVIDUÁLNÍ PORADENSTVÍ S OSOBNÍMI KONZULTACEMI
  • START PROGRAM: Výživové poradenství v délce 3 měsíců s osobními konzultacemi, které je možné vést i dálku přes platformy (zoom, google meet, massanger, telefon). Během jednotlivých konzultací postupně upravíme stravovací návyky vzhledem k Vašemu vytížení. Naučíte se orientovat v potravinách, abyste si sami mohli sestavit vyvážený a chutný jídelníček z běžných surovin pro odstranění únavy či redukci hmotnosti. Získáte přehled o živinách, porcích, úpravě jídla.  Součástí je měření na bioimpedanční váze, edukační materiály, recepty. Po celou dobu máte moji podporu, osobní přístup, komunikaci online, servis.
  • FIT PROGRAM: Program v rozsahu 4 osobních konzultací, který je vhodný jako udržovací po START programu nebo pro lehkou úpravu stravovacího režimu, pro odstranění únavy a zlepšení kondice. Součástí je měření na bioimpedanční váze.
NASTARTUJ SE JÍDLEM – e-mailový MINIKURZ pro nastartování stravovacích návyků
  • 7denní minikurz je určen všem, které si chtějí upravit svoje stravovací návyky nebo je restartovat. Po dobu 7 dnů Vám do pošty přijdou emaily s doporučením pro daný den a s jednodchým receptem.  Není limitován časem.
jídlo
VÁŠ JÍDELNÍČEK –  30 minut ON-LINE KONZULTACE
  • 30 minutová konzultace pro zhodnocení Vašeho dosavadního 5denního jídelníčku, návrh na úpravu, změnu stravovacích návyků, abyste se cítili lépe. Pro komunikaci potřebujete jednu z těchto aplikací: Messenger, ZOOM, Google Meet (počítač s kamerou)
online
JÍDELNÍČEK Z OBÝVÁKU – on-line KURZ BEZ OSOBNÍCH KONZULTACÍ
  • 12týdenní kurz je určen zvláště ženám, které si chtějí upravit svoje stravovací návyky, zlepšit vitalitu a konečně udělat i něco pro sebe, a to z pohodlí domova bez osobních konzultací. Není limitován časem. Každý týden se Vám otevře jedna kapitola s podrobnými informacemi a zvukovými nahrávkami o živinách, skladbě jídel, etiketách a mnoho dalšího. Ke kapitolám se lze vracet.
SKUPINOVÉ KURZY S OSOBNÍMI KONZULTACEMI
  • Výživové poradenství v délce 10 konzultací (1 x týdně) v malých skupinkách, kde získáte podporu ostatních. V průběhu celého kurzu si postupně osvojíte správné stravovací návyky a změníte nevhodné postoje k jídlu. Naučíte se orientovat v potravinách, získáte informace o živinách, a zvládnete si sami sestavit vyvážený jídelníček z dostupných surovin. Změny se uskutečňují pomalu a v konečném efektu zvýší kvalitu Vašeho života. V každé lekci dostanete názornou edukaci.  Nastavíme pohybovou aktivitu dle Vašich schopností. Součástí je měření na bioimpedanční váze. 
  • V současné době není skupinový kurz vypsán, můžete mi zanechat zprávu a já Vás budu kontaktovat, až bude stanoven termín kurzu.
Chcete zdarma formulář pro kontrolu Vašeho dosavadního stravovacího režimu?
Pošlu Vám ho.

Chci formulář ZDARMA pro zápis svého jídelníčku