SEMINÁŘE, AKCE PRO VEŘEJNOST, FIRMY

🍥 VÍKEND PRO POHODOVÉ ŽENY
Zažijete víkend pohody, relaxace, lehkých procházek a drobných rad ohledně jídelníčku. Téma bude jistě širší, protože ženské u kafe proberou kde co. Pro zájemkyně provedu analýzu těla. Společně si připravíme sobotní oběd dle zásad zdravé stravy, suroviny budou zajištěny. Samozřejmostí je osobní odpočinek. Krátké procházky po okolí (Portášky, Janovy boudy, Pec pod Sněžkou) s ukázkou severské chůze s hůlkami jsou dobrovolné.  Prostě jen tak na pohodu.
Cena pro 1 osobu (2 noci): – Kč
Místo pobytu: Velká Úpa, Krkonoše, limitovaný počet pro 10 účastníků (při hlavní silnici), tak neváhejte.
Ubytování: ve dvoulůžkových pokojích, v penzionu jsou 3 společné koupelny, vlastní parkoviště (omezený počet aut), společenská místnost, krytá terasa, gril, velmi dobře vybavená společná kuchyňka. Zkrátka budeme jako v bavlnce.  WiFi připojení k internetu.
Stravování: 1x společně připravené hlavní jídlo (suroviny zahrnuty v ceně), dále je stravování vlastní v kompletně vybavené kuchyni (můžeme i společně z vlastních přebytků ze zahrady, kdo co přiveze) nebo v přilehlých restauracích.
Doprava: vlastní (lze i autobusem Praha – Pec pod Sněžkou, se zastávkami Nový Bydžov, Dvůr Králové, Hořice, Jičín..), mrkněte na www.idos.cz (v případě, že nestaví ve Velké Úpě, dojedu pro vás do Pece pod Sněžkou).
 PŘIHLÁŠKA       (přihláška je nyní neplatná)
Víkend pro pohodové ženy
PŘEDNÁŠKA PRO VEŘEJNOST, FIRMY
🍥 Jak si poskládat jídelníček bez diet a hubnoucích produktů
SEMINÁŘE PRO PRACOVNÍKY V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH
🍥 Úvod do zásad správné výživy u klientů sociálních služeb (akreditace MPSV-A2021/0374-SP/PC/PP)
POPIS KURZU: Vzdělávací kurz je určen pro pracovníky sociálních služeb, kteří chtějí získat základní znalosti o životosprávě tak, aby byli schopni pomáhat zkvalitnit stravovací návyky svých klientů v prevenci o jejich zdraví. V teoretické části kurzu se účastníci seznámí s významem živin v potravinách, s energetickou potřebou jedince, složení těla. Získají potřebné informace o výběru běžných potravin, o etiketách, ekonomickém nákupu. V praktické části si  vyzkouší poskládat vyvážený jídelníček z dostupných potravin. Obsah semináře nenahrazuje péči a doporučení lékaře a zdravotního personálu. Kurz je zpřístupněn pod záštitou Vzdělávací agentury Vzdělávání.net