logo

Mgr. Radka Drobná

akreditovaný poradce pro výživu

lektor

SEMINÁŘE, AKCE

PROBĚHLÁ AKCE (nový termín není vypsán)

Víkend pro pohodové ženy ve Velké Úpě
Zažijete víkend pohody, lehkých procházek, odpočinku a drobných rad ohledně stravovacích návyků.
Termín: pátek 25. srpna 2023 (příjezd je možný již od 16,00 hodiny) až neděle 27. srpna 2023 (chalupu je třeba opustit cca v 15,00 hodin)
Program: je zaměřen na jídelníček a stravovací návyky, ale téma bude jistě širší, protože ženské u kafe proberou kde co. Pro zájemkyně provedu analýzu těla. Společně si připravíme sobotní oběd dle zásad zdravé stravy, suroviny budou zajištěny. Samozřejmostí je osobní odpočinek a krátké procházky po okolí (Portášky, Janovy boudy, Pec pod Sněžkou) s ukázkou severské chůze s hůlkami.  Prostě jen tak na pohodu.
Cena pro 1 osobu (2 noci): 3.500,- Kč
Místo pobytu: Velká Úpa, Krkonoše, limitovaný počet pro 10 účastníků (při hlavní silnici), tak neváhejte.
Ubytování: ve dvoulůžkových pokojích, v penzionu jsou 3 společné koupelny, vlastní parkoviště (omezený počet aut), společenská místnost, krytá terasa, gril, velmi dobře vybavená společná kuchyňka. Zkrátka budeme jako v bavlnce.  WiFi připojení k internetu.
Stravování: 1x společně připravené hlavní jídlo (suroviny zahrnuty v ceně), dále je stravování vlastní v kompletně vybavené kuchyni (můžeme i společně z vlastních přebytků ze zahrady, kdo co přiveze) nebo v přilehlých restauracích.
Doprava: vlastní (lze i autobusem Praha – Pec pod Sněžkou, se zastávkami Nový Bydžov, Dvůr Králové, Hořice, Jičín..), mrkněte na www.idos.cz (v případě, že nestaví ve Velké Úpě, dojedu pro vás do Pece pod Sněžkou).
 PŘIHLÁŠKA       (přihláška je nyní neplatná)
víkend Velká Úpa
PŘEDNÁŠKA PRO VEŘEJNOST, FIRMY
🍥 Jak si poskládat jídelníček bez diet a hubnoucích produktů
úvodní semináře
SEMINÁŘE PRO PRACOVNÍKY V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH
🍥 Úvod do zásad správné výživy u klientů sociálních služeb (akreditace MPSV-A2021/0374-SP/PC/PP)
POPIS KURZU: Vzdělávací kurz je určen pro pracovníky sociálních služeb, kteří chtějí získat základní znalosti o životosprávě tak, aby byli schopni pomáhat zkvalitnit stravovací návyky svých klientů v prevenci o jejich zdraví. V teoretické části kurzu se účastníci seznámí s významem živin v potravinách, s energetickou potřebou jedince, složení těla. Získají potřebné informace o výběru běžných potravin, o etiketách, ekonomickém nákupu. V praktické části si  vyzkouší poskládat vyvážený jídelníček z dostupných potravin. Obsah semináře nenahrazuje péči a doporučení lékaře a zdravotního personálu.
Kurz je zpřístupněn pod záštitou Vzdělávací agentury Vzdělávání.net