logo

Mgr. Radka Drobná

akreditovaný poradce pro výživu

PROMĚNY

30.1.2021aa
Při kardiologickém zákroku nám bylo sděleno, že je Tadeáš silně obézní, bylo nám naznačeno, že je to vina rodičů, jelikož právě MY, rodiče, ovlivňujeme stravu dítěte. Dalším důvodem byla, bohužel, šikana ze strany spolužáků. Výsměch, že je tlustý a nepohyblivý. Paní Drobnou znám od střední školy, byla mojí učitelkou. Mám k ní velkou důvěru. Vím, že je důsledná, zároveň taky chápavá. Hlavně vím, že nepropaguje žádné diety, ale zdravé stravování. Ve spolupráci s ní jsme spokojení. Je nám pořád k dispozici online, poradí, vysvětlí reagujete na naše potřeby. Z Tády je jiný kluk. Rychleji se hýbe, běhá s ostatními a stačí jim, děti se mu už neposmívají. A oblékne znovu dětské oblečení.
Kristýna Poupětová, maminka Tadeáše (8 let), r. 2021, percentil ze 125 % snížen na 108 %, – 5 kg čistého tuku

19.7.21ee
Marcela před 2019 menší
Jsem klientka Radky, v březnu 2020 počáteční váha 82 kg, poslední vážení u Radky prosinec 2020 ukázalo 65 kg. Teď vážím 64 kg, užívám si letní oblečení a každý den jsem ráda, že jsem potkala právě Radku.👍 Využijte její pomoc a podporu, věřte, budete mít ze sebe radost.
Marcela Urbanová, Nová Paka , – 18 kg

marcela po menší čtverec
předořez menší
Můj život změnila až spolupráce s paní Radkou Drobnou. S ní jsem začala hubnout formou individuálního poradenství v květnu 2019 a za dva roky jsem zhubla celkem 44 kg! Spolupráce, a to že jsem si řekla o pomoc, je nejlepší věc, kterou jsem pro sebe udělala! 27 let jsem se snažila zhubnout sama. Mám za sebou hladovky a striktní diety, kdy mi vypadávaly vlasy nebo se mi zastavila menstruace, až po ty rozumnější a zdravější. Přečetla jsem spoustu knih, rad z časopisů, s kolegyněmi v práci jsme si vyměnily nespočet diet, ale stejně se mi z kolotoče diet a jojo efektů vystoupit nepodařilo. Na schůzkách mi Radka otevřela oči. Zjistila jsem, že některé věci jsem nepochopila správně, a na některé nekladla takový důraz, protože mi nepřipadaly při hubnutí tolik důležité.
Lenka Liebichová, Hrádek u Nechanic, – 44 kg
po -40kg a po rocečtverec
Lenka 2. před a po 10 kg blůza menší
Rozhodnutí, že zhubnu pořádně a hlavně už napořád, přišlo tak nějak s mou spokojeností. Vyřešily se mé problémy v práci, zdravotně jsem na tom dobře, děti mi odešly z domu, mají hezké životy, narodil se mi vnuk. A tak mi došlo, že chci být ještě i já spokojená sama se sebou. Rozhodně to nebylo žádné novoroční rozhodnutí, nebo tlak okolí a naštěstí ani zdravotní problémy. Najednou to v té hlavě bylo, ten pocit, že je potřeba s mým tělem trochu zahýbat, že teď to půjde. Je úžasné, že „nepřetýkám“ z oblečení. Necítím se přejedená, není mi těžko, cítím se lehce. Už mi zase jde dát noha přes nohu, wau….. ke tkaničkám se lehce ohnu. Oblékla jsem prstýnky, které mi ležely v šuplíku, neškrtí mě řetízky na krku. Dokonce se dokážu celá zabalit do osušky.  Celá!!
Lenka Honsová,  Nový Bydžov, – 10 kg
Lenka 2. před a po 10 kg(1)
2018a
Před pár lety se můj psychický stav podepsal na problémech s váhou. Jednoho dne jsem si řekla „a dost“ a rozhodla se pro změnu. S hubnutím mi pomohla Radka, u které jsem absolvovala dokonce dva kurzy.  V průběhu hubnutí jsem zažila i kritické dny, ale vždycky jsem si řekla, že to prostě musím dát! Postupně jsem se na jídlo začala těšit a připravovala si ho s láskou. Zařadila jsem pohyb na kolečkových bruslích, nic jsem nehrotila, ale věřila si. A protože dokážu být důsledná, kila šla opravdu dolů. Cítím se dobře. A pokud se do hubnutí pustíte, nevzdávejte to, i když to jde pomaleji, než si vysníte.
Nikola Brettová, – 7 kg
květen2020
před 7-2021
253244549_3010239029196664_6725568276246354996_n
Vendulka Poupětová,  – 13 kg
čtverec
Dlouho jsme se odhodlávali oslovit specialistu na výživu. Mysleli jsem si, že to zvládneme s Vítkem sami doma. Kalhoty nemohl dopnout, děti se mu posmívaly. Z důvodu covidových opatření omezil i sportovní aktivity. Začal hodně přibírat a věčné zákazy toto jez a toto nejez se míjely účinkem. Jelikož je věku, kdy my rodiče mu stále něco radíme a nás poslouchat moc nechce, rozhodli jsme se oslovit paní Radku. Já jsem také sama nevěděla, jak poskládat jídelníček, aby mu ve stravě nic důležitého nechybělo. Paní Radka nás navedla, jak se stravovat a zároveň při každé návštěvě podpořila Vítkovo snažení. Z každé schůzky odcházíme dobře naladěni a s pocitem, že se nám to daří a ještě chceme dát pár kilo dolů!
Kateřina Kotková, Vítkova maminka (VÍTEK, 12 let), percentil ze 123 % snížen na 107 %, – 6 kg čistého tuku, to je 24 ks másla 🙂
vítek po
9-21cc
Paní M. a shozených -11 kg za tři měsíce spolupráce. Ne vždy jdou kila tak lehce dolů, jako v tomto případě. Kolem padesátky se kila shazují hůře než ve třiceti, ale povedlo se. Klientka nikdy nedožela žádné diety, pouze jsme upravily stravovací režim vzhledem k její náročné práci.
28.12.21ee
před1
Pan Josef shodil za tři měsíce -14 kg, stravovací návyky měl jako většina zaměstnaných chlapů. Jedno jídlo ráno, pozdní oběd a poslední jídlo pozdě večer, často v noci. Spolupráce byla naprosto skvělá. My, ženy, máme často tendenci zbytečně přemýšlet, jak by, co by, ale Josef prostě poslechl na první dobrou.  Po půl roce jsem Josefa potkala a nemohla ho vůbec poznat. Zhubnul dalších pět kilo.
po -13,8kg po třech měsícíchm
předčtverecm
Paní Radka se k redukci odhodlala až po delší době. jak se říká, každé rozhodnutí musí uzrát. A byla k sobě velmi poctivá, zhubla – 16 kg. Při práci a dvou dospívajících dětech.

 

počtverecme
před fotkačm
Pavlínce se podařilo shodit -10 kg, a to za jeden rok. Šly jsme pomalejším tempem, ale vytrvalost se vyplatila.
Po roce - 10kgmč
e čtverec m
„Připadala jsem si jako balón a měsíc jsem se rozhodovala, jestli k vám přijdu“.
Tohle mi řekla moje milá klientka, která nechce zvěřejnit své jméno ani tvář. Ale rozhodně se nemá za co stydět, nejtěžší kus práce má za sebou, a to, že přišla.  Hmotnost zredukovala o 13 kg, našla zalíbení v chůzi s hůlkami.
-13 kg (8) čtverce m