Skupinový kurz zdravé výživy a hubnutí

Výživové poradenství v délce 10 konzultací (1 x týdně) v malých skupinkách, kde získáte podporu ostatních. V průběhu celého kurzu si postupně osvojíte správné stravovací návyky a změníte nevhodné postoje k jídlu. Naučíte se orientovat v potravinách, získáte informace o živinách, a zvládnete si sami sestavit vyvážený jídelníček z dostupných surovin. Změny se uskutečňují pomalu a v konečném efektu zvýší kvalitu Vašeho života. V každé lekci dostanete názornou edukaci.  Nastavíme pohybovou aktivitu dle Vašich schopností. Součástí je měření na bioimpedanční váze. 
NOVĚ VYPSANÝ TERMÍN
🍥  SKUPINOVY KURZ ZDRAVÉHO HUBNUTÍ A JÍDELNÍČKU DO PLAVEK S OSOBNÍMI KONZULTACEMI
🍥
Termín: od 13. dubna 2023 do 15. června 2023, každý čtvrtek od 16,00 hodin do 17,30 hodin (v případě absence v některé lekci řešíme individuálně).
Místo konání: Skřivany (u Nového Bydžova)
Při první schůzce provedeme vážení, měření, analýzu těla. Postupně během kurzu budeme upravovat stravovací návyky, zjistíme dosavadní chyby ve stravování, nastavíme režim dne podle individuálních potřeb, složení jídelníčku podle zásad zdravého stravování, seznámím Vás s etiketami, nákupem vhodných potravin (a běžně dostupných). Předám tipy, recepty, rady. V příznivém počasí se občas vydáme i na krátkou pohybovou aktivitu (nejčastěji chodíme – podle možností klientů).
Budu vám oporou i on-line přes messenger, telefon apod. dle potřeby během celého kurzu. Z minulých skupinových kurzů mám zkušenost, že se klientky mezi sebou motivovaly, pomáhaly si (v kurzu byly samé ženy, ale případným mužům v kurzu se nebráníme). A byla vždy příjemná atmosféra. Neslibuji žádné zázraky či výrazné hubnutí mávnutím proutku, neprodávám žádné hubnoucí koktejly. Ale seznámím Vás se základy správného stravování, s racionální stravou a naučím Vás novým návykům, které lze aplikovat v běžném životě.
Cena: 5.200,- Kč převodem z účtu (pokud upřednostňujete platbu v hotovosti, kontaktujte mne).
V případě, že po první schůzce zjistíte, že Vám osnova kurzu nevyhovuje, peníze se vrací v celé částce. V případě nemoci potvrzené neschopenkou, která trvá 5 lekcí za sebou se vrací částka 2.000,- Kč. Kurzovné se nevrací, pokud se rozhodnete kurz dále nenavštěvovat bez písemného udání důvodu.
Těším se na setkání s Vámi.
80560949_3873762589304314_8719814660729077760_n
Podívejte se na proměny z posledního skupinového kurzu. Celkové množství tuku v kg je znázorněno pomocí kostek másla (hmotnost másla je 0,25 kg).
Marcela během hubnutí, úprava, Radka Drobná jídelníček
Alena máslo hubnutí, Radka Drobná jídelníček
Eva máslo hubnutí, Radka Drobná jídelníček
Radka Drobná jídelníček,  celkem za skupinový kurz,
Celkem za 3 měsíce shodily 4 klientky 15,25 kg tuku, v přepočtu tedy 61 kusů másla.