[rev_slider_vc alias=“VYZIVOVEPORADENSTVI“]

Individuální poradenství ve výživě

START PROGRAM individuální
Výživové poradenství v délce 3 měsíců s osobními konzultacemi. Konzultace je možné vést i na dálku, pokud jste zdaleka nebo okolnosti nedovolí osobní setkání. Můžeme se vídat přes platformy (zoom, google meet, massanger, telefon). Zvládne to i technický amatér. Během jednotlivých konzultací postupně upravíme stravovací návyky vzhledem k Vašemu vytížení. Naučíte se orientovat v potravinách, abyste si sami mohli sestavit vyvážený a chutný jídelníček z běžných surovin pro odstranění únavy či redukci hmotnosti. Získáte přehled o živinách, porcích, úpravě jídla.  Součástí je měření na bioimpedanční váze, edukační materiály, recepty.
Po celou dobu máte moji podporu, osobní přístup, komunikaci, servis.
FIT PROGRAM individuální
Program v rozsahu 5 konzultací, který je vhodný jako udržovací po START programu nebo pro lehkou úpravu stravovacího režimu, pro odstranění únavy a zlepšení kondice. Součástí je měření na bioimpedanční váze.
Online KURZ JÍDELNÍČEK Z GAUČE
Tříměsíční kurz online BEZ osobních konzultací. Kurz je určen převážně pro ženy. Během 12 týdnů si sama postupně odkrýváte jednotlivé lekce a podle návodů a zvukových nahrávek získáte přehled o potravinách, živinách, velikostech porcí, vyváženém jídelníčku. Zvládnete si lehce a jednoduše upravit stravu z dostupných surovin pro ozdravění jídelníčku či pro zhubnutí.