SESTAVTE SI SVŮJ JÍDELNÍČEK Z POHODLÍ DOMOVA

Nevíte, kam dřív skočit a dochází Vám energie?
Potřebujete si dát do pořádku stravu či dokonce ubrat nějaké kilo a nevíte, jak začít?
Máte naopak s redukcí zkušenosti a potřebujete znovu nakopnout?
Nevyznáte se v etiketách potravin, nevíte, co nakoupit a rychle uvařit pro vyvážený jídelníček?
Pak mám pro Vás dobrou zprávu. Tento kurz je přímo pro Vás. A to z pohodlí Vašeho domova.

obývák
Možná právě procházíte obdobím, kdy cítíte, že je potřeba udělat změnu. Chcete se už konečně věnovat také sama sobě, jen nevíte, kdy a jak začít. Udělat si pořádek v jídle, cítit se o něco lépe a možná zhubnout. A z pohodlí domova tak, že si sama budete určovat tempo.
V tom případě je online kurz Hubneme z obýváku právě pro Vás. Získáte informace o potravinách, naučíte se souvislosti pro přípravu vyváženého jídelníčku, aniž byste u jeho přípravy trávila půl dne času.  Zorientujete se v etiketách a nákup zvládnete z dostupných surovin. Projdete postupnou změnou návyků ve vztahu k jídlu.
A jestliže jste už vyzkoušela jiné hubnoucí metody,  kurzem si znovu nastavíte cestu k vysněnému cíli. Získáte přehled nebo jen dobrou radu.
A vůbec nemusíte být technicky zdatná.

posuň dolů

O čem je a co obsahuje

Kurz Vás během tří měsíců povede krok za krokem ke změně stravovacích návyků.  Najdete v něm 12 lekcí se zvukovými nahrávkami (můžete je poslouchat i z gauče) nebo doporučení pro úpravu jídelníčku. Informace tak získáte nakouskované, můžete je tak lépe vstřebat.
Každý týden se Vám odkryje 1 lekce. Získáte přehled o jednotlivých živinách a jejich zastoupení v potravinách. Naučíte se orientovat v etiketách, nákupu potravin. Sama si poskládáte denní jídelníček z dostupných a finančně nenáročných surovin tak, aby vám chutnal a byl vyvážený. Zvládnete si určit velikost porcí.
V každé části najdete pár malých úkolů a praktických rad, které celý týden můžete pilovat. Pokud je během týdne nezvládnete, nic se neděje, klidně si na ně týden přidáte. K jednotlivým lekcím se můžete vracet. A vůbec nemusíte být technicky zdatná. Projdete si kurzem, aniž byste se musela účastnit osobních konzultací. 
posuň dolů

Komu je kurz určen

Převážně ženám 40+ , ale zvládnou ho i mladší ročníky, které chtějí mít jasno v jídle, cítit se lépe, a třeba pár kilo zhubnout.
Nespěchají na velké výsledky, ale vědí, že i pomalé změny vedou k cíli. Nechtějí diety, ale občas chtějí sklenku dobrého vína či dortík s kámoškou, ale také si uvědomují, že bez práce nejsou koláče.
posuň dolů

Komu není kurz určen

Ženám, které si nastavily vysoké hubnoucí cíle. Úbytek 15 kg kurz neslibuje, protože Vás nepoženu ani do posilovny, ani zde nenajdete gramážový jídelníček. Ale možné je i to.
posuň dolů

Přínos kurzu

Jednotlivé lekce se postupně otvírají a navazují na sebe, a tak je zajištěn čas pro změnu v návycích. Změny jsou nenásilné, o to trvalejší. Za úspěšné hubnutí je považován úbytek 10 % z dosavadní hmotnosti,  dokonce úbytek 5 % zlepšuje zdravotní stav. Kurz může být vykročením správným směrem. Protože i zhubnuté 1 kilo měsíčně je 12 kilo ročně!
Ušetříte čas dojížděním za poradcem. Pustíte si kurz třeba i v létě u bazénu.
posuň dolů

Délka kurzu

Tři měsíce postupně odkrýváte jednotlivé kapitoly se zvukovými nahrávkami, pracovními listy, doporučením.  Má 12 lekcí. Zahájit si ho můžete kdykoliv.
posuň dolů

Zkušenosti

Online kurz Hubneme z obýváku je upravená verze osobního individuálního poradenství, jen přenesená do prostředí a pohodlí Vašeho domu.
posuň dolů

Cena kurzu

Tříměsíční kurz (12 lekcí) za cenu 4.500 ,- Kč (nejsem plátce DPH).

 

Vstoupit do kurzu můžete po zaplacení částky a její připsání na účet.

Objednat si ho můžete  již dnes.

radka sedí
Těším se na Vás uvnitř kurzu
Radka